AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Ranieri: Ende nuk e kemi tejkaluar krizėn

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Ranieri: Ende nuk e kemi tejkaluar krizėn   30.10.08 11:27

Pavarėsisht edhe njė paraqitjeje tjetėr bindėse tė Juventusit kundėr Bolognas, menaxheri i bardhezinjve, Claudio Ranieri, beson se kriza e klubit ende nuk ėshtė tejkaluar.
“Kemi pasur njė periudhė tė vėshtirė dhe dy ose tre ndeshje tė mira sė fundi ende nuk janė tė mjaftueshme pėr tė tejkaluar krizėn. Duhet tė vazhdojmė me kėtė formė tė mirė, para se zyrtarisht tė themi e kemi kaluar krizėn”, ka thėnė trajneri.

“Me siguri pėrmirėsohemi nė ēdo ndeshje dhe sigurisht jemi nė rrugė tė mirė ta tejkalojmė periudhėn e vėshtirė”, ka shtuar Ranieri pas ndeshjes.

Menaxheri ka bėrė edhe shaka me yllin e mbrėmjes, autorin e dy golave pėr Juventusin, Pavel Nedved, duke thėnė, “Do tė doja qė ai tė nėnshkruajė kontratė tė re sė shpejti. Mbase edhe njė ose dy vite tė tjera”.

Juventus do tė presė ekipin tjetėr nė krizė Romėn, kėtė vikend nė Olimpico tė Torinos, para se tė udhėtojė nė Bernabeu pėr ndeshjen e kthimit tė Ligės sė Kampionėve, kundėr Real Madridit
Back to top Go down
View user profile
 
Ranieri: Ende nuk e kemi tejkaluar krizėn
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: