AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
December 2018
SunMonTueWedThuFriSat
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Takohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Takohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė   27.10.08 11:20

Kryeprokurorja e Shqipėrisė, Ina Rama, ėshtė takuar tė hėnėn me Vladimir Vukēeviq, prokuror i Serbisė pėr krime tė luftės, i cili i heton pohimet pėr vrasjen e tė burgosurve serbė dhe trafikimin e organeve tė tyre gjatė luftės sė Kosovės nė vitin 1999.
Bruno Vekariq, zėdhėnėsi i prokurorit serb tha se Vukēeviq i ka dorėzuar kryeprokurores shqiptare materialet, qė pala serbe i ka grumbulluar deri tash pėr rastin nė fjalė.

Vekariq tha se takimi ishte shumė i mirė pėrkundėr "pozicioneve totalisht tė ndryshme" tė dy palėve lidhur me rastin.

Kosova dhe Shqipėria kanė mohuar ēdo dijeni pėr krimet e pretenduara, tė cilat kohė mė parė i bėri publike nė librin e saj, ish kryeprokurorja e Tribunalit tė Hagės, Carla del Pont
Back to top Go down
View user profile
 
Takohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: