AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
March 2019
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Dodik: Bosnja unitare - koncept lufte

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
koni

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Dodik: Bosnja unitare - koncept lufte   27.10.08 11:17

Kryeministri i Republikės Serbe nė Bosnjė, Milorad Dodik, ka deklaruar se koncepti i Bosnjės unike dhe tė centralizuar paraqet idealizim tė konceptit pėr tė cilin ėshtė luftuar.
Dodik ka thėnė se tensionet e tashme nė Bosnjė janė pasojė e "gabimeve sistematike, pėrkatėsisht koncepteve tė ndryshme tė rregullimit tė brendshėm tė kėtij vendi
Back to top Go down
View user profile
 
Dodik: Bosnja unitare - koncept lufte
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: