AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
March 2019
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Dy tėrmete 4-5 ballė nė Elbasan, Tiranė dhe Librazhd

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
koni

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Dy tėrmete 4-5 ballė nė Elbasan, Tiranė dhe Librazhd   27.10.08 11:15

Vendet e Shqipėrisė sė mesme, Elbasan, Tiranė, Librazhd janė pėrfshirė tw premten nė mbrėmje nga lėkundje tė tėrmetit 4-5 ballė. Tėrmeti ėshtė pėrsėritur dy herė, duke vėnė nė panik banorėt.
Tėrmeti ėshtė konfirmuar edhe nga Instituti i Sizmiologjisė e cila tha se tėrmeti ka rėnė 10 kilometėr nė verilindje tė Elbasanit duke u ndjerė edhe nė Librazhd por me lėkundje mė tė lehta.

Banorėt e Elbasanit tė cilėt kanė ndjerė edhe lėkundjet mė tė mėdha janė pėrfshirė nga paniku, aq mė tepėr kur kėto lėkundje u pėrsėritėn edhe pak kohė mė vonė.

Megjithatė deri tani nuk bėhen tė ditur dėme tė shkaktuara nga kėto dy tėrmete
Back to top Go down
View user profile
 
Dy tėrmete 4-5 ballė nė Elbasan, Tiranė dhe Librazhd
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: