AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
May 2018
SunMonTueWedThuFriSat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Ancelotti: Atalanta nuk merritoi tё humbasё

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Ancelotti: Atalanta nuk merritoi tё humbasё   27.10.08 11:10

Trajneri i Milanit, Carlo Ancelotti, ka shprehur kёnaqёsinё pёr fitoren e arritur ndaj Atalancas nё Bergamo, por ka thёnё se ekipi i tij nuk merritoi tre pikё tё plota, pasi qё kundёrshtari luajti mё mirё.
“Sot vёrtet ishte vёshtirё. Nё stol ёshtё vёrtet vёshtirё kur ekipi nuk luan mirё dhe ёshtё i mbuluar nga kundёrshtari. Me lojё si kjo nё njё ndeshje tjetёr do tё humbisnim”, ka thёnё Ancelotti.

“Ekipi tregoi kualitet dhe nё aspekt tё teknikёs dhe formёs. Mund tё them lirisht se Atalanta luajti mё mirё se se ne dhe nuk merritoi tё humbasё. Loja e lojtarёve tё caktuar, si Ronaldinho, ndryshon nga loja nё lojё pёr shkak se ekipi nuk ёshtё stabil dhe duhet tё punojmё nё kёtё gjё”, pёrfundon trajneri italian.

Me tre pikёt e fituara, Milani ёshtё vetёm njё pikё prapa liderёve, Udineses, Interit dhe Napolit.
Back to top Go down
View user profile
 
Ancelotti: Atalanta nuk merritoi tё humbasё
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: