AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Nedved: Juve qėndron prapa Ranierit

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Nedved: Juve qėndron prapa Ranierit   27.10.08 11:07

Pas njė fillimi jo aq tė mirė tė sezonit, Juventusi mė nė fund po iu rikthehet fitoreve dhe ylli ēek Pavel Nedved tregon se pse ai i dha njė pėrqafim tė madh trajnerit Claudio Ranieri pas fundit tė ndeshjes.
“Ai pėrfaqim ishte i dukshėm. Vrapova nė drejtim tė tij me qėllim qė tė pėrgjigjesha pėr gjithė atė qė ishte supozuar gjatė disa javėve tė kaluara. Ne e dėshironim kėtė fitore pėr tifozėt dhe pėr veten, por mbi tė gjitha e donim pėr tė, pasi qė gjithmonė na ka pėrkrahur. Ne vėrtet e duam atė”, ka thėnė Nedved.

Juventusi shėnoi fitore minimale prej 1-0 nė derbin e qytetit pėrballė Torinos, me golin e shėnuar nga braziliani Amauri
Back to top Go down
View user profile
 
Nedved: Juve qėndron prapa Ranierit
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: