AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
May 2018
SunMonTueWedThuFriSat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Galliani: Ishte Beckham ai qė na gjeti neve

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Galliani: Ishte Beckham ai qė na gjeti neve   27.10.08 11:07

Zėvendėspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, thotė se David Beckham ėshtė ai i cili kishte shfaqur dėshirė pėr tė kaluar nė San Siro.
“Tregimi pėr Beckhamin nė Milan rrjedh nga vetė lojtari. Anglezi na ėshtė paraqitur dhe pėrmes avokatėve tė tij ka zbuluar dėshirėn pėr tė luajtur nė Milan”, ka thėnė Galliani.

“Beckham me siguri do tė arrijė nė janar dhe do tė mbetet me ne dy ose tre muaj. Pastaj do tė kthehet nė vendin e tij”, ka shtuar italiani.
Back to top Go down
View user profile
 
Galliani: Ishte Beckham ai qė na gjeti neve
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: