AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
May 2018
SunMonTueWedThuFriSat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Wenger: Lufta pėr titull do tė jetė interesante

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Wenger: Lufta pėr titull do tė jetė interesante   27.10.08 11:06

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, thotė se lufta pėr titull do tė jetė shumė e ekuilibruar dhe ēdo dobėsi do tė dėnohet.
“Para njė jave tė gjithė thoshin se Chelsea ėshtė super-favorit, tash thonė Liverpooli. Gjėrat ndryshojnė shpejt, andaj beteja do tė bėhet shumė mė interesante”, thotė Wenger.

“Sezonin e kaluar ishim shumė afėr dhe me 83 pikė nė njė rast tjetėr do tė mund tė ishim kampionė. Por, Manchester United kishte njė pjesė tė dytė tė shkėlqyeshme tė sezonit, ne lėshuam paksa nivelin e kualitetit dhe e humbėm titullin. Ende besoj se dobėsi tė vogla do tė paguhen shumė shtrenjtė”, shton francezi.
Back to top Go down
View user profile
 
Wenger: Lufta pėr titull do tė jetė interesante
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: