AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Robinho synon 30 gola nė sezonin e parė nė Premierligė

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Robinho synon 30 gola nė sezonin e parė nė Premierligė   27.10.08 11:06

Pėrforcimi i ri i Manchester Cityt, Robinho, thotė se dėshiron qė kėtė sezon tė arrijė mė shumė se 30 gola dhe pranon se ka ende shumė pėr tė mėsuar pėr Premierligėn.
Ish-lojtari i Real Madridit, ka shėnuar hat-trick nė ndeshjen e djeshme ndaj Stoke Cityt, tregolėshi i parė i tij nė Angli. Por Robinho thotė se ende ka pėr tė mėsuar pėr Premierligėn dhe thotė se dėshiron tė arrijė 30 gola nė sezonin e tij debutues.

“Qėllimi kryesor ėshtė qė ekipi tė luajė mirė, por personalisht dėshiroj tė arrij mė shumė se 30 gola. Jam vėrtet shumė i lumtur, por jo tėrėsisht pasi qė ende kam pėr tė mėsuar. Do tė isha vėrtet i lumtur kur nė fund tė sezonit do tė pėrfundonim ashtu siē besoj”, ka thėnė braziliani
Back to top Go down
View user profile
 
Robinho synon 30 gola nė sezonin e parė nė Premierligė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: