AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Amauri: Juventus ėshtė kombėtarja ime

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Amauri: Juventus ėshtė kombėtarja ime   27.10.08 11:03

Sulmuesi brazilian Amauri nuk shqetėsohet pėr tė ardhmen e tij me pėrfaqėsuese, qoftė atė tė Brazilit ose tė Italisė, pasi qė ai tashmė e ndjen Juventusin si kombėtare.
“Goli nė derbi ishte diēka e mrekullueshme, meqenėse ishte njė ndeshje e veēantė. Merita mė e madhe i takon Pavel Nedvedit i cili bėri njė asistim tė mirė, mirėpo edhe unė kisha fat me gjuajtjen time”.

“E rėndėsishmja ėshtė qė shėnova dhe goli im na ndihmoi ta fitojmė ndeshjen. Po kaloj njė moment shumė tė bukur, megjithatė ne duhet tė vazhdojmė tė jemi tė suksesshėm”.

“Pasi e mposhtėm Real Madridin dhe Torinon mund tė them qė Juventusi nuk i frikohet asnjė skuadre”, ka thėnė Amauri.
Back to top Go down
View user profile
 
Amauri: Juventus ėshtė kombėtarja ime
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: