AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Mourinho: Nuk mё intereson me kё nёnshkruan Milani

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Mourinho: Nuk mё intereson me kё nёnshkruan Milani   27.10.08 11:00

Trajneri i Interit, Jose Mourinho, ka refuzuar tё pёrfshihet nё debat rreth huazimit tё yllit anglez tё futbollit, David Beckham, tek rivali i qytetit, Milani, duke thёnё se ai nuk shqetёsohet se me kёnd nёnshkruajnё rosonerёt.
“Nёse Beckham vjen nё Milan do tё isha i lumtur, do tё ishte kёnaqёsi ta takoja atё, pasi qё ai ёshtё njё djalosh shumё sjellshёm dhe i qetё. Nuk ёshtё problem i im nёse zgjidhja e tij ёshtё e mirё ose nёse Carlo do tё jetё i kёnaqur”, ka thёnё Mourinho.

“Unё mendoj pёr Milanin vetёm dy herё nё vit ose ndoshta tre apo katёr nёse takohemi nё Kupёn e Italisё. Nuk shqetsohem me kёnd nёnshkruan Milani. Unё jam trajner i Interit dhe nuk dua tё jem mё shumё se kaq”, pёrfundon Mourinho.
Back to top Go down
View user profile
 
Mourinho: Nuk mё intereson me kё nёnshkruan Milani
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: