AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Ibra: Gjithēka ėshtė nė rregull me gjurin tim

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Ibra: Gjithēka ėshtė nė rregull me gjurin tim   17.08.08 5:35

Asi i Interit, Zlatan Ibrahimovic, ka njoftuar se ėshtė rikuperuar plotėsisht pas lėndimit tė gjurit i cili e mbajti jashtė fushave pėr njė kohė tė gjatė, dhe ėshtė shumė i lumtur me paraqitjen e tij nė Eusebio Cup tė premten.
“Luajta njė ndeshje tė mirė, por e rėndėsishmja ėshtė se tani e kam qėndrueshmėrinė qė tė jem nė fushė pėr 90 minuta”.

“Jam ndier mirė dhe gjuri nuk mė shkaktoi probleme. Jam duke u pėrmirėsuar gradualisht dhe nuk kam pasur pengesa. Megjithėse duhet tė kujdesem pėr njė kohė mė tė gjatė pėr gjurin, mė e keqja ka kaluar”, ka treguar ish-sulmuesi i Juventusit
Back to top Go down
View user profile
 
Ibra: Gjithēka ėshtė nė rregull me gjurin tim
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: