AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Schalke siguron fitore bindėse

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Schalke siguron fitore bindėse   16.08.08 18:20

Schalke 04 ka bėrė njė fillim mbresėlėnės nėn drejtimin e trajnerit Fred Rutten, duke shėnuar fitore 3-0 ndaj Hannoverit, derisa Werder Bremen ka arritur tė nxjerrė vetėm njė barazim 2-2 nė fushė tė Arminia Bielefield.
Kevin Kuranyi ka shėnuar dy gola, nga njė nė secilėn pjesė (7’ dhe 64’), pas njė goli mjaft tė hershėm tė shėnuar nga Marcelo Bordon qė nė minutėn e dytė tė ndeshjes. Pėr Hannoverin luajti edhe shqiptari Altin Lala, i cili u ndėshkua me karton tė verdhė nė kėtė ndeshje tė parė tė sezonit nė Bundesligė.

Werderi ka luajtur barazim 2-2 nė fushė tė Arminia Bielefield. Dje Bayern Munichu luajti po ashtu barazim 2-2 nė fushė tė vet ndaj Hamburgut, ndėrsa edhe mė tė keq ka pėsuar sot Bayer Leverkusen qė u mposht 3-2 nė shtėpi tė vet nga Borussia Dortmund.
Back to top Go down
View user profile
 
Schalke siguron fitore bindėse
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: