AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
May 2018
SunMonTueWedThuFriSat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Mourinho pėrkrah Lierpoolin pėr titullin e Premierligės

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Mourinho pėrkrah Lierpoolin pėr titullin e Premierligės   16.08.08 18:20

Ish-trajneri i Chelseat, Jose Mourinho, beson se Liverpooli kėtė sezon mund tė jetė kandidat serioz pėr tė fituar titullin e Premierligės.
Trajneri i ri i Interit thotė se Rafa Benitez pėrfundimisht ka njė pėrbėrje me tė cilėn mund ta mbikalojė Manchester United, Chelsean dhe Arsenalin.

Ėshtė koha qė Liverpool ta fitojė Premierligėn. Pėrfundimisht besoj se Liverpooli mund tė ketė sukses kėtė vit. Rafa Benitez arriti nė Angli nė tė njėjtėn kohė me mua dhe tash e fillon vitin e pestė nė klub”, ka thėnė portugezi.

“E ka tė njėjtin grup tė lojtarėve, tė njėjtėn strukturė tė menaxhimit nė katėr vitet e fundit. Dobėsitė janė zbuluar dhe janė eliminuar nė kohė. Ėshtė e pamundur qė tė fitohet kampionati pa sulmues dhe portier tė klasit botėror, ndėrsa ai i ka. Sezonin e kaluar kur klubi bleu Fernando Torres, pėrbėrja e Liverpoolit u kompletua”, pėrfundon Mourinho
Back to top Go down
View user profile
 
Mourinho pėrkrah Lierpoolin pėr titullin e Premierligės
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: