AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Arsenal – WBA, ndeshja e parė e Premier League

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Arsenal – WBA, ndeshja e parė e Premier League   16.08.08 18:18

Ndeshja e parė e sezonit tė ri tė Premier League ėshtė ajo ndėrmjet Arsenalit dhe skuadrės sė sapopromovuar nė Premiership, West Bromwich Albion.
Arsenal do ta fillojė sezonin e ri me njė objektiv krejt ndryshe nga skuadra kundėrshtare, mirėpo pritet qė tė dyja skuadrat ta dėshmojnė veten nė ligėn mė tė fortė angleze.

Topēinjtė nuk dėshirojnė t’i pėrsėrisin gabimet e stinorit tė kaluar pavarėsisht se kanė mbetur pa disa nga lojtarėt mė tė mirė tė skuadrės, Mathieu Flamini, Alexander Hleb, Gilberto Silva dhe Jens Lehmann.

Wenger ka vazhduar me traditėn e tij pėr rekrutimin e lojtarėve tė rinj pėr shkak tė obligimeve tė klubit ndaj Stadiumit Emirates.

Nga ana tjetėr WBA nuk ėshtė njė skuadėr e cila duhet tė nėnvlerėsohet. Ata fituan titullin Championship sezonin e kaluar duke fituar mė sė shumti ndeshje dhe duke shėnuar mė sė shumti gola nė rrugėn e tyre pėr t’u rikthyer nė Premier League.
Back to top Go down
View user profile
 
Arsenal – WBA, ndeshja e parė e Premier League
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Christine Steel (Arsenal) Interview at Angelic Warlord
» Arsenal Armored Choir
» My Premier Snare
» FS: Premier Bass drum / Harness and Mallets - $500.00
» Atherton Bagpipe for sale

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: