AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Ronaldinho: Jam i gatshėm pėr Serie A

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Ronaldinho: Jam i gatshėm pėr Serie A   16.08.08 18:12

Magjia e re e Milanit, Ronaldinho, u ka premtuar fansave kuqezi se ai do tė kthehet nga Lojėrat Olimpike me njė formė mė tė mirė dhe tė gatshme pėr ta filluar sezonin e ri nė Serie A.
“Duke iu falėnderuar Brazilit do tė kthehem nė formė tė shkėlqyer. Kisha nevojė tė luaj i rregullt pasi qė trupi im ka nevojė pėr stėrvitje mė tė vėshtira”.

“Tifozėt e Milanit e dinė se unė do tė kthehem nė Serie A nė top-formė duke iu falėnderuar kėtij turneu. Do tė jem i gatshėm tė luaj qė nga dita e parė e Kampionatit”, ka thėnė ish-lojtari mė i mirė nė botė
Back to top Go down
View user profile
 
Ronaldinho: Jam i gatshėm pėr Serie A
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ven acércate te contaré un secreto ... ?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: