AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Spalletti i kėnaqur me rikthimin e Tottit

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Spalletti i kėnaqur me rikthimin e Tottit   16.08.08 18:11

Trajneri i Romės, Luciano Spalletti, ėshtė i ngazėllyer nga rikthimi nė aksion i simbolit tė skuadrės, Francesco Totti, i cili kishte qėndruar jashtė fushe si pasojė e lėndimit.
Legjenda kryeqytetase ka luajtur 30 minuta nė ndeshjen miqėsore tė Romės kundėr Frosinones tė enjten dhe e ka impresionuar tejmase trajnerin e tij. Siē duket numri 10 i Giallorosėve nuk do tė mungojė nė ndeshjen pėr Superkupėn e Italisė kundėr Interit.

“Vėrtet mė pėlqeu mėnyra si luajti Totti. Ai hyri menjėherė nė aksion qė ėshtė njė shenjė e mirė. Ishte njė test shumė i mirė pėr tė dhe unė jam i kėnaqur”, ka thėnė Spalletti pėr “Il Corriere Dello Sport”.
Back to top Go down
View user profile
 
Spalletti i kėnaqur me rikthimin e Tottit
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: