AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Newcastle kompleton transferimin e Coloccinit

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Newcastle kompleton transferimin e Coloccinit   16.08.08 18:11

Klubi i Premierligёs, Newcastle United, ka publikuar sot se ka kompletuar transferimin e Fabricio Coloccini, i cili ka nėnshkruar marrėveshje pesėvjeēare me ekipin nga Saint James Park.
“Newcastle sot e ka kompletuar transferimin e argjentinasit Fabricio Coloccini. Lojtari ka nėnshkruar marrėveshje pesėvjeēare dhe nё Saint James Park arrin nga radhėt e Deportivo La Coruna. Ai do tё mbajė fanellėn me numrin 2”, thuhet nё sajtin zyrtar tё Newcastlet.

Pёr shėrbimet e argjentinasit trajneri Kevin Keegan ka harxhuar 10 milionё funte dhe ky ёshtё pėrforcimi i katėrt pёr Newcastle gjatё kėtij sezoni tё ri
Back to top Go down
View user profile
 
Newcastle kompleton transferimin e Coloccinit
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» DJ Greedy G On NE1FM 102.5 Newcastle - Archives
» SuBo fanatics to stage own musical!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: