AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Baptista lojtari i ri i Romės

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Baptista lojtari i ri i Romės   16.08.08 18:09

Mediat spanjolle kanė pėrcjellė sot lajmit se transferimi i stėrzgjatur i brazilianit Julio Baptista, nga Real Madridi nė Romė, tashmė ėshtė kompletuar.
Sipas sportives Marca, ēmimi i transferimit tė Baptistės do tė jetė 12 milionė euro, ndėrsa edhe lojtari vetė ėshtė pajtuar pėr zvogėlim tė pagės dhe me kėtė ėshtė zgjidhur edhe pengesa e fundit pėr kompletimin e transferimit.

“Gjithēka ėshtė e pėrfunduar. Shkrimet nė mediat spanjolle janė tė sakta, edhe pse numrat qė pėrmenden aty janė ca tė pasakta. Julio Baptista ėshtė lojtari i ri i Romės”, ka thėnė agjenti Ernesto Bronzetti.
Back to top Go down
View user profile
 
Baptista lojtari i ri i Romės
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: