AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Ferguson: Ky do tė jetė vit i madh pėr Tevez

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Ferguson: Ky do tė jetė vit i madh pėr Tevez   11.08.08 4:07

Trajneri i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson, thotė se titulli "njeriu i ndeshjes" tė cili e fitoi Carlos Tevez gjatė fitores sė Manchesterit nė Community Shield kundėr Portsmouthit, ka rikonfirmuar besimin e tij se argjentinasi do tė jetė pasuri edhe mė madhe e Djajve tė Kuq kėtė sezon.

“Carlos ka ardhur te ne para njė viti,menjėherė pas Copa America. Pėrgatitja e tij tani ėshtė shumė mė e avancuar nė krahasim me asokohe dhe prandaj jemi duke pritur gjėra tė mėdha nga ai”.

“Madhėshtia e Tevez ėshtė se ai ka zemėr pėr tė luajtur njė ndeshje. Ai nuk ėshtė aspak i trembur, lufton pėr secilin top dhe ėshtė mjaft i gjindshėm”.

“Vendimi pėr ta shpallur ‘njeriu i ndeshjes’ ka qenė shumė i drejtė. Ai ka bėrė njė performancė tė shkėlqyer. Ka qenė kėrcėnim i vazhdueshėm pėr Portsmouth dhe ėshtė pėr tė ardhur keq qė nuk shėnoi”, u ka thėnė gazetarėve Sir Alex
Back to top Go down
View user profile
 
Ferguson: Ky do tė jetė vit i madh pėr Tevez
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ferguson MO

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: