AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Mesfushori holandez, Clarence Seedorf, ka folur pėr njė paraqitje tė mirė tė Milanit, pavarėsisht njė tjetėr humbjeje nė kėtė fazė parasezonale.

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Mesfushori holandez, Clarence Seedorf, ka folur pėr njė paraqitje tė mirė tė Milanit, pavarėsisht njė tjetėr humbjeje nė kėtė fazė parasezonale.   11.08.08 4:02

Manchester United janė gati t’i ofrojnė Barcelonės 20 milionė funte pėr ta rikthyer Thierry Henryn nė Premier League.
Mediat britanike njoftojnė se trajneri i Djajve tė Kuq, Sir Alex Ferguson, ka hequr dorė nga transferimi i sulmuesit tė Tottenhamit, Dimitar Berbatov, dhe ka vendosur ta drejtojė interesimin e tij kah ish-sulmuesi i Arsenali.

Kampionėt e Ligės Premier kanė qenė nė bisedime me shumė sulmues gjatė kėtij afati kalimtar, pėrfshirė Berbatovin, Klaas Jan Huntelaar dhe Roque Santa Cruz. Ndėrsa siē duket tani Ferguson dėshiron asin e Barcėn, lėvizje kjo qė do t’i kishte trazuar fansat e Arsenalit
Back to top Go down
View user profile
 
Mesfushori holandez, Clarence Seedorf, ka folur pėr njė paraqitje tė mirė tė Milanit, pavarėsisht njė tjetėr humbjeje nė kėtė fazė parasezonale.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: