AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Xavi: Ne nuk ishim tė bashkuar si njė familje

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Xavi: Ne nuk ishim tė bashkuar si njė familje   11.08.08 4:00

Derisa Barcelona pėrgatitet pėr ta filluar sezonin e ri, mjeshtri i mesfushės, Xavi, ka folur pėr arsyet tė cilat kanė bėrė qė katalanasit tė dėshtojnė nė sezonin e kaluar.
“Dy vite pa fituar asnjė titull, nuk ėshtė e pranueshme pėr njė skuadėr si Barcelona. Prandaj kėtė vit duhet ta kemi si prioritet qė tė fitojmė diēka, pasi qė nuk mund tė vazhdojmė tre vite pa fituar asgjė”.

“E vėrteta e dėshtimit tonė ėshtė se nuk kemi treguar aq profesionalizėm sa duhej nė nivel sportiv. Ne nuk ishim tė bashkuar si njė familje. Disa nga ne shikonin vetėm pėrfitimet personale dhe ne nuk ishim njė grup i afėrt”.

“Gjithmonė kemi pasur njė kualitet i cili na ka bėrė tė mėdhenj. Mirėpo, vitin e kaluar i kemi ulur standardet tona dhe i kemi lejuar egot tona tė na mbizotėrojnė”, ka deklaruar mesfushori spanjoll.
Back to top Go down
View user profile
 
Xavi: Ne nuk ishim tė bashkuar si njė familje
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: