AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Baptista, tre milionė euro larg Romės

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Baptista, tre milionė euro larg Romės   11.08.08 3:59

Sipas mediave spanjolle, ekipet Real Madrid dhe Roma, kanė njė mosmarrėveshje tė vlefshme tre milionė euro, rreth transferimit tė brazilianit Julio Baptista.
Me ardhjen e Rafael Van der Vaart, pritej tė pėrshpejtohej edhe kalimi i Baptistės tek Roma, por sipas AS ende ka dallime nė mes tė dy klubeve pėr transferimin e brazilianit, qė thuhet tė jetė afro 3 milionė euro.

Sipas kėsaj gazete, kampioni spanjoll e ka ulur shumėn prej 15 milionė nė 12 milionė euro, por nėnkampioni italian mbetet vetėm me ofertėn prej 9 milionė eurosh, dhe 2 milionė euro shtesė nė varėsi nga paraqitjet e lojtarit.

Baptista arriti nė Madrid para 3 sezonesh pėr njė shumė prej 20 milionė euro. Pėr shėrbimet e tij interesim ka shprehur edhe Newcastle.
Back to top Go down
View user profile
 
Baptista, tre milionė euro larg Romės
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Euro Sound War 2006
» SCANDAL TOUR 2016 "YELLOW" IN EUROPE

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: