AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Berisha huazohet te Rosenborg

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Berisha huazohet te Rosenborg   11.08.08 3:58

Sulmuesi kosovar, Besart Berisha, i ėshtė bashkuar ekipit tė Rosenborgut si huazim pėr pjesėn e parė tė sezonit, nga ekipi i ligės sė dytė angleze Burnley.
23-vjeēari ende nuk ka bėrė ndonjė paraqitje pėr Burnleyn, pėr shkak tė lėndimit tė ligamentit tė gjurit, i cili e ka mbajtur jashtė gjithė sezonin.

“Bes do tė shkojė si huazim te Rosenborg deri me 31 dhjetor. Kjo do t’i mundėsojė atij tė paraqitet nė ndeshje tė cilat janė tė domosdoshme pėr rehabilitimin e tij”.

“Ai ka qenė njė vit jashtė loje dhe nuk ėshtė i gatshėm qė tė startojė nė skuadrėn tonė. Mirėpo, nėse shkon atje ai do tė kthehet nė janar si njė lojtarė i ri dhe i gatshėm pėr tė luajtur pėr Burnleyn”, ka thėnė menaxheri i Burnleyt, Owen Coyle
Back to top Go down
View user profile
 
Berisha huazohet te Rosenborg
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: