AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Wenger: Takimi me Ajax ishte i nevojshėm

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Wenger: Takimi me Ajax ishte i nevojshėm   11.08.08 3:58

Pas fitores sė djeshme tė Arsenalit kundėr Ajaxit, trajneri i topēinjve, Arsene Wenger ka thėnė se skuadra e tij ėshtė mirė e pėrgatitur pėr ndeshjen e parė tė Ligės sė Kampionėve tė cilėn do ta luajė kundėr FC Twente.
Arsenali bėri njė rikthim sensacional tė ndeshjes, pasi qė derisa ishte nė deficit prej dy golash, arriti ta mbyllė lojėn me fitore 3-2, Emmanuel Adebayor dy herė dhe njė herė Nicklas Bendtner.

“Sonte dhamė njė ide tė qartė se si mund tė luajmė me Twenten. Mendoj se ritmi i lojės do tė jetė i ngjashėm”, ka thėnė Wenger pėr Sky Sports 2.

Nga an tjetėr mesfushori spanjoll, Cesc Fabregas, ka shtuar: “Pas njė javė do ta kemi njė ndeshje tė rėndėsishme nė Ligėn e Kampionėve, prandaj duhet tė jemi gati sepse do tė ndeshemi me njė kundėrshtar tė ngjashėm me Ajax
Back to top Go down
View user profile
 
Wenger: Takimi me Ajax ishte i nevojshėm
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: