AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Ribery kthehet nė shtator

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Ribery kthehet nė shtator   08.08.08 9:48

Ylli i Bayern Munichut, Franck Ribery, ka njoftuar se ėshtė i lumtur me mėnyrėn e shėrimit tė nyjės, mirėpo e streson fakti qė do t’i nevojitet kohė derisa tė jetė i gatshėm pėr rikthim.


Francezi e kishte dėmtuar ligamentin e nyjės gjatė Euro 2008 nė ndeshjen kundėr Italisė, ndėrsa prognoza fillestare pėr rehabilitimin e tij ishte sė paku tetė javė, qė sipas llogaritjeve pritet qė Ribery tė jetė i gatshėm kah mesi i shtatorit.

“Skuadra e ka bėrė tė pamundurėn qė unė tė operohem sa mė shpejt dhe tė jem i shėndoshė pėrsėri”.

“Unė tashmė e kam ushtruar mirė edhe nyjėn e lėnduar. Nuk kam dhimbje dhe kjo ėshtė me rėndėsi. Krejt ēka duhet tė bėj ėshtė t’i pėrforcoj mė shumė muskujt. Ėshtė me rėndėsi tė shėrohem dhe tė kem mundėsi tė kthehem nė formėn time mė tė mirė”, ka thėnė mesfushori
Back to top Go down
View user profile
 
Ribery kthehet nė shtator
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: