AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Scolari: Gjėrat po vijnė nė vend

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Scolari: Gjėrat po vijnė nė vend   08.08.08 9:45

Trajneri i ri i Chelseat, Luiz Felipe Scolari, ka deklaruar se ai ėshtė i kėnaqur me mėnyrėn se si ka pėrparuar skuadra e tij gjatė kėtyre pėrgatitjeve parasezonale.
“Kemi nevojė tė punojmė mė tepėr nė gjuajtjet e lira, sepse nuk kam pasur mundėsinė tė punoj nė kėtė ēėshtje pėr shkak tė ndeshjeve. Tani dėshiroj tė ketė mė shumė opsione pėr lojtarėt dhe dėshiroj tė fokusohem nė kėtė sferė”.

“Tani kam mė shumė besim te skuadra. Kemi luajtur katėr ndeshje dhe tani i njoh mė mirė lojtarėt. Kėto dy javė me lojtarėt janė shumė tė rėndėsishme pėr mua. Unė i njoh shumė mirė tashmė lojtarėt dhe i di reagimet e tyre”.

“Ėshtė e vėshtirė pėr mua tė shikoj dhe tė mos flas asgjė, mirėpo ata i pranojnė mirė kritikat dhe sugjerimet e mia. Ata mė befasojnė sepse janė shumė profesionistė. Kurrė nė jetėn time nuk kam parė lojtarė kaq profesionistė”, ka thėnė ish-trajneri i Portugalisė
Back to top Go down
View user profile
 
Scolari: Gjėrat po vijnė nė vend
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: