AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Operimi Kaka i padobishėm

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Operimi Kaka i padobishėm   08.08.08 9:44

Shefi i stafit mjekėsor te Milani, Jean Pierre Meersseman, i ka shokuar kuqezinjtė duke thėnė se operimi i fundit i Kaka ka qenė vetėm humbje kohe dhe i padobishėm.
Mjeku milanez e ka akuzuar kirurgun, profesor Runco, duke thėnė se ai ka gabuar dhe se lėndimi i meniskut tė Kaka nuk ka tė bėjė me inflamacionin e tetivės sė tij. Si rezultat, ky operacion nuk ofron asnjė zgjidhje tė problemit pėr brazilianin.

“Kjo ndėrhyrje kirurgjike tė cilėn e ka kėrkuar lojtari ka qenė vetėm humbje kohe, sepse ai tani duhet tė rehabilitohet pa pasur mundėsinė tė pėrdorė terapinė e duhur. Lėndimi i meniskut i cili ėshtė rregulluar gjatė ndėrhyrjes kirurgjike nuk ka pasur asgjė tė bėjė me inflamacionin e tetivės. Operimi ka qenė i padobishėm dhe dėmtues”, kanė qenė fjalėt e Meersseman
Back to top Go down
View user profile
 
Operimi Kaka i padobishėm
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: