AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Ranieri dhe Del Piero: Jemi gati pėr Ligėn e Kampionėve

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Ranieri dhe Del Piero: Jemi gati pėr Ligėn e Kampionėve   08.08.08 9:43

Trajneri i Juventusit, Claudio Ranieri dhe kapiteni, Alessandro Del Piero, besojnė se Bardhezinjtė janė tė gatshėm pėr Ligėn e Kampionėve pas barazimit tė mbrėmshėm pa gola me kampionėt evropianė, Manchester United.
“Kemi barazuar me kampionėt evropianė dhe ky ėshtė njė rezultat shumė i rėndėsishėm pėr mua. Po largohem nga Old Trafford me njė ndjenjė tė mirė: Kjo skuadėr ka identitet!”, ka thėnė Ranieri.

Edhe ikona e klubit, Del Piero, i ka mbėshtetur fjalėt e trajnerit tė tij. Kapiteni ėshtė i bindur se skuadra e tij do tė jetė njė konkurrent i fortė nė Ligėn e Kampionėve, pavarėsisht mungesės dyvjeēare.

“Po shkojmė pėrpara me ngritje dhe rėnie, mirėpo e rėndėsishmja ėshtė qė po pėrmirėsohemi. Juve ėshtė gati pėr Ligėn e Kampioneve”, ka thėnė ‘Il Capitano’
Back to top Go down
View user profile
 
Ranieri dhe Del Piero: Jemi gati pėr Ligėn e Kampionėve
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: