AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Terry pėrgatitet pėr t’u ndeshur me Mourinhon

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Terry pėrgatitet pėr t’u ndeshur me Mourinhon   08.08.08 9:42

Kapiteni i Chelseat, John Terry, ka thėnė se ai dhe bashkėlojtarėt e tij mendojnė se nė ndeshjet e Ligės sė Kampionėve kėtė sezon do tė takohen me skuadrėn e ish-trajnerit tė tyre, Jose Mourinho.
“Tė gjithė lojtarėt thonė se do tė ndeshemi me Interin nė Ligėn e Kampionėve dhe ta dini se do tė ndodhė kėshtu”.

“Jose ka qenė njė menaxher i shkėlqyer dhe dikush me tė cilin kam dashur tė punoj. Mirėpo skuadra bėri njė ndryshim dhe ne ėshtė dashur tė vazhdojmė pėrpara”.

“Stėrvitjet parasezonale kanė qenė shumė tė vėshtira sivjet. Kur ishte Jose trajner nuk vraponim, ndėrsa nėn udhėheqjen e Scolarit ėshtė dashur tė vrapojmė 1.000 metra. Mirėpo kjo na ka ndihmuar tė ndihemi mirė dhe tė gatshėm pėr ta filluar sezonin e ri”.
Back to top Go down
View user profile
 
Terry pėrgatitet pėr t’u ndeshur me Mourinhon
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» terry bozzio & zappa drummers
» Terry Bozzio Drum Solo Tour
» Terry Bozzio vids
» Own Terry Bozzio's Drum Kit
» Ras Terry Gad & JrT@Safe Radio

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: