AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Riquelme: Messi dhe unė jemi miq

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Riquelme: Messi dhe unė jemi miq   08.08.08 9:41

Juan Romen Riquelme i ka kritikuar mediat argjentinase tė cilat kanė pėrshkruar "problemet" tė cilat nuk ekzistojnė ndėrmjet tij dhe Lionel Messit.
“Ata po mundohen tė krijojnė probleme. Ata po i komentojnė gjėrat tė cilat i takojnė tė kaluarės”.

“Dėshiroj tė pėrsėris: ne jemi gjithmonė tė lumtur kur luajmė futboll. Vazhdimisht bisedojmė pėr tė mirėn e Pėrfaqėsueses, pėr familjet tona dhe pėr skuadrat tona”.

“Gjithēka ėshtė nė rregull me mua dhe Messin. Lionel ėshtė i lumtur dhe ne jemi shumė tė kėnaqur qė e kemi atė me vete”, ka shpjeguar Riquelme
Back to top Go down
View user profile
 
Riquelme: Messi dhe unė jemi miq
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: