AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Dos Santos premton gola

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Dos Santos premton gola   08.08.08 9:39

Lojtari i ri i Tottenhamit, Giovani Dos Santos, ka njoftuar se ai shpreson tė shėnojė shumė gola nė sezonin e parė tė tij nė Premier League.
“Darren ėshtė njė lojtar i mirė dhe e kam shumė lehtė tė luaj me tė sepse ėshtė shumė i shpejtė. Ai ėshtė gjithmonė nė dispozicion pėr t’ia pasuar topin dhe shpresoj qė tė kuptohemi mirė nė sulm”.

“Mendoj se jemi shumė tė fuqishėm me lojtarėt qė i kemi nė sulm. Tifozėt po ashtu janė tė jashtėzakonshėm, nuk mund tė gjej fjalė qė t’i pėrshkruaj ata. Besoj se do ta shpėrblejmė me gola mbėshtetjen e tyre”, ka thėnė ish-sulmuesi i Barcelonės
Back to top Go down
View user profile
 
Dos Santos premton gola
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: