AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
March 2019
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Katėr tė vdekur nga njė eksplodim bombe

Go down 
AuthorMessage
Toni

Toni

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Katėr tė vdekur nga njė eksplodim bombe   07.08.08 16:25

Katėr persona janė vrarė dhe dy tė tjerė janė plagosur nė provincėn, Baluchistan, nė jugperėndim tė Pakistanit.
Policia lokale ka njoftuar se vrasjet kishin ndodhur si pasojė e eksplodimit tė njė bombe e cila ka qenė e vendosur nė njė motoēikletė.
Back to top Go down
View user profile
 
Katėr tė vdekur nga njė eksplodim bombe
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: