AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
March 2019
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Abbas dhe Olmert takohen tė mėrkurėn

Go down 
AuthorMessage
Toni

Toni

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Abbas dhe Olmert takohen tė mėrkurėn   07.08.08 16:24

Pėr tė biseduar mbi procedimin e mėtejshėm lidhur me konfliktin nė Lindjen e Mesme, kryeministri izraelit, Ehud Olmert dhe presidenti palestinez, Mahmoud Abbas do tė takohen ditėn e mėrkurė.
Pėrfaqėsues tė tė dyja palėve konfirmuan takimin nė rezidencėn e Olmertit nė Jerusalem.

Abbas do tė bisedojė mbi pikat izraelite tė kontrollit nė zonat palestineze dhe fatin e tė burgosurve palestinezė, njofton DW.

Si Izraeli ashtu edhe autoriteti palestinez i janė larguar synimit tė shprehur nga Shtetet e Bashkuara tė Amerikės pėr arritjen e njė marrėveshjeje tė paqes deri nė fund tė kėtij viti.
Back to top Go down
View user profile
 
Abbas dhe Olmert takohen tė mėrkurėn
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: