AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
March 2019
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Ekonomistėt: Obama do tė jetė president

Go down 
AuthorMessage
Toni

Toni

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Ekonomistėt: Obama do tė jetė president   07.08.08 16:20

Analistėt ekonomikė tė cilėt nė mėnyrė tė saktė i kanė parashikuar tė gjithė fituesit presidencialė tė SHBA-ve qė nga Lufta e Dytė Botėrore, kanė vlerėsuar se kandidati i demokratėve, Barack Obama, do t’i fitojė zgjedhjet e nėntorit.
Reuters njofton se tre studime tė ndara e kanė nxjerrė fitues Obaman, me gjasė ndėrmjet 52 dhe 55 pėr qind.

Pėrkeqėsimi i mėtutjeshėm i gjendjes ekonomike tė parashikuar nga ekspertėt, do ta rrit edhe mė shumė kėtė pėrqindje nė favor tė demokratit.
Back to top Go down
View user profile
 
Ekonomistėt: Obama do tė jetė president
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Found an old debate between Obama and Alan Keyes
» Ramalan Besar yang Mengejutkan Dunia

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: