AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
March 2019
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Shkodėr: Asgjėsohen mbi 4 mijė rrėnjė kanabis

Go down 
AuthorMessage
Toni

Toni

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Shkodėr: Asgjėsohen mbi 4 mijė rrėnjė kanabis   07.08.08 16:18

Plot 4.996 rrėnjė kanabis sativa, janė asgjėsuar nė zonėn e Malėsisė sė Madhe nga policia e Qarkut Shkodėr. Policia fillimisht ka hyrė nė njė zonė, e quajtur Shkėmbi i Lagėt, ku ka pikasur njė pjesė tė drogės sė mbjellė, me mbi 1700 rrėnjė.
Sasia e rrėnjėve tė dyshuar si kanabis, kishte pėrqendrime tė pika tė ndryshme tė zonės. Policia ka hyrė nė terrene tė vėshtira, pasi banorėt e kanė mbjellė drogėn nė terrene ku nuk mund tė shihe lehtė.

Forcave blu iu ėshtė dashur tė shpyllėzojnė zona tė tėra, pėr tė asgjėsuar sasinė e bimėve tė mbjella. Pėr kėto raste policia ka kryer tė gjitha veprimet e para procedurale dhe materialet do t’i kalojnė Prokurorisė sė Rrethit Gjyqėsor Shkodėr pėr hetime tė mėtejshme pėr veprėn penale “Kultivim i bimėve narkotik", ndėrkohė qė po punohet pėr identifikimin e autorėve. /start
Back to top Go down
View user profile
 
Shkodėr: Asgjėsohen mbi 4 mijė rrėnjė kanabis
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: