AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
March 2019
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Gazeta britanike, "Mirror", dhe ajo austriake, "Kronen Zeitung", kanė shkruar pėr vendin nė tė cilin ndodhet Ratko Mlladiq, i kėrkuar pėr krime lufte nė ish-Jugosllavi.

Go down 
AuthorMessage
Toni

Toni

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Gazeta britanike, "Mirror", dhe ajo austriake, "Kronen Zeitung", kanė shkruar pėr vendin nė tė cilin ndodhet Ratko Mlladiq, i kėrkuar pėr krime lufte nė ish-Jugosllavi.   07.08.08 16:18

Prokuroria e Tribunalit tė Hagės tė mėrkurėn ka parashtrua ankesė ndaj vendimit pėr lirimin e ish-ministrit tė Brendshėm maqedonas, Lube Boshkovski, i cili u lirua nga akuza pėr krime lufte kundėr civilėve shqiptarė gjatė konfliktit tė vitit 2001 nė Maqedoni.
Ankesa e Prokurorisė bazohet nė nenin 7 tė statusit tė Tribunalit, e cila parasheh pėrgjegjėsi pėr pėr tė gjithė qė nuk kanė ndėrmarrė masat e nevojshme pėr dėnimin e tė akuzuarve qė kanė kryer krime.

Prokuroria kėrkon nga Gjykata qė tė shpallė fajtor Boshkovskin pėr tė gjitha akuzat e ngritura ndaj tij, duke mos potencuar se ēfarė mase dėnimi duhet tė shqiptohet
Back to top Go down
View user profile
 
Gazeta britanike, "Mirror", dhe ajo austriake, "Kronen Zeitung", kanė shkruar pėr vendin nė tė cilin ndodhet Ratko Mlladiq, i kėrkuar pėr krime lufte nė ish-Jugosllavi.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Downbeat vs Rodigan, NYC 2006 "The Most Decent Clash on Earth"
» Don Brewer of Grand Funk at a Drum Clinic Playing "Mark Says
» "Man of Constant Sorrow" - Metal/Southern Rock cover
» Boarders - "The World Hates Me" review
» "stop collaborate and listen"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: