AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
November 2018
SunMonTueWedThuFriSat
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Gazeta britanike, "Mirror", dhe ajo austriake, "Kronen Zeitung", kanė shkruar pėr vendin nė tė cilin ndodhet Ratko Mlladiq, i kėrkuar pėr krime lufte nė ish-Jugosllavi.

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Gazeta britanike, "Mirror", dhe ajo austriake, "Kronen Zeitung", kanė shkruar pėr vendin nė tė cilin ndodhet Ratko Mlladiq, i kėrkuar pėr krime lufte nė ish-Jugosllavi.   07.08.08 16:18

Prokuroria e Tribunalit tė Hagės tė mėrkurėn ka parashtrua ankesė ndaj vendimit pėr lirimin e ish-ministrit tė Brendshėm maqedonas, Lube Boshkovski, i cili u lirua nga akuza pėr krime lufte kundėr civilėve shqiptarė gjatė konfliktit tė vitit 2001 nė Maqedoni.
Ankesa e Prokurorisė bazohet nė nenin 7 tė statusit tė Tribunalit, e cila parasheh pėrgjegjėsi pėr pėr tė gjithė qė nuk kanė ndėrmarrė masat e nevojshme pėr dėnimin e tė akuzuarve qė kanė kryer krime.

Prokuroria kėrkon nga Gjykata qė tė shpallė fajtor Boshkovskin pėr tė gjitha akuzat e ngritura ndaj tij, duke mos potencuar se ēfarė mase dėnimi duhet tė shqiptohet
Back to top Go down
View user profile
 
Gazeta britanike, "Mirror", dhe ajo austriake, "Kronen Zeitung", kanė shkruar pėr vendin nė tė cilin ndodhet Ratko Mlladiq, i kėrkuar pėr krime lufte nė ish-Jugosllavi.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» "When did Guns N' Roses became so fashionale?"
» "I onda shvatis da ustvari nikome nisi bitan"
» Rock Classic - Fighter "Bang the Drum"
» "The who-played-where-band" game
» Souljourners - "Mind Control"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: