AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
March 2019
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Mlladiq fshihet nė kufirin me Maqedoninė

Go down 
AuthorMessage
Toni

Toni

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Mlladiq fshihet nė kufirin me Maqedoninė   07.08.08 16:18

Gazeta britanike, "Mirror", dhe ajo austriake, "Kronen Zeitung", kanė shkruar pėr vendin nė tė cilin ndodhet Ratko Mlladiq, i kėrkuar pėr krime lufte nė ish-Jugosllavi.
Media britanike njofton se Ratko Mladiq me qindra ushtarė qėndron i fshehur pranė kufirit me Maqedoninė, derisa kėto informata pohon t’i ketė marrė nga njė ish-truproje e Mlladiqit, i cili dėshiron ta rrėmbejė shpėrblimin prej pesė milionė dollarėsh qė e ka ofruar Tribunali i Hagės pėr atė qė do tė ndihmojė nė kapjen e kriminelit.

Tė njėjtėn gjė e ka pohuar edhe gazeta austriake, “Kronen Zeitung”, duke u bazuar nė burime anonime. Sipas dy gazetave nė fjalė Mlladiq ėshtė nė gjendje tė keqe shėndetėsore dhe atė e ruajnė rreth 200 ushtarė nė njė bunker nė kufi me Maqedoninė.
Back to top Go down
View user profile
 
Mlladiq fshihet nė kufirin me Maqedoninė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: