AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
April 2019
SunMonTueWedThuFriSat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
Njė i vdekur dhe dy tė plagosur rėndė nga njė aksident nė Tropojė Vote_lcapNjė i vdekur dhe dy tė plagosur rėndė nga njė aksident nė Tropojė Voting_barNjė i vdekur dhe dy tė plagosur rėndė nga njė aksident nė Tropojė Vote_rcap 
Toni (389)
Njė i vdekur dhe dy tė plagosur rėndė nga njė aksident nė Tropojė Vote_lcapNjė i vdekur dhe dy tė plagosur rėndė nga njė aksident nė Tropojė Voting_barNjė i vdekur dhe dy tė plagosur rėndė nga njė aksident nė Tropojė Vote_rcap 
Admin (85)
Njė i vdekur dhe dy tė plagosur rėndė nga njė aksident nė Tropojė Vote_lcapNjė i vdekur dhe dy tė plagosur rėndė nga njė aksident nė Tropojė Voting_barNjė i vdekur dhe dy tė plagosur rėndė nga njė aksident nė Tropojė Vote_rcap 
PLay3r-Bl@ck (1)
Njė i vdekur dhe dy tė plagosur rėndė nga njė aksident nė Tropojė Vote_lcapNjė i vdekur dhe dy tė plagosur rėndė nga njė aksident nė Tropojė Voting_barNjė i vdekur dhe dy tė plagosur rėndė nga njė aksident nė Tropojė Vote_rcap 
kasi-hack (1)
Njė i vdekur dhe dy tė plagosur rėndė nga njė aksident nė Tropojė Vote_lcapNjė i vdekur dhe dy tė plagosur rėndė nga njė aksident nė Tropojė Voting_barNjė i vdekur dhe dy tė plagosur rėndė nga njė aksident nė Tropojė Vote_rcap 
celi (1)
Njė i vdekur dhe dy tė plagosur rėndė nga njė aksident nė Tropojė Vote_lcapNjė i vdekur dhe dy tė plagosur rėndė nga njė aksident nė Tropojė Voting_barNjė i vdekur dhe dy tė plagosur rėndė nga njė aksident nė Tropojė Vote_rcap 
donaldi (1)
Njė i vdekur dhe dy tė plagosur rėndė nga njė aksident nė Tropojė Vote_lcapNjė i vdekur dhe dy tė plagosur rėndė nga njė aksident nė Tropojė Voting_barNjė i vdekur dhe dy tė plagosur rėndė nga njė aksident nė Tropojė Vote_rcap 
zyrtare (1)
Njė i vdekur dhe dy tė plagosur rėndė nga njė aksident nė Tropojė Vote_lcapNjė i vdekur dhe dy tė plagosur rėndė nga njė aksident nė Tropojė Voting_barNjė i vdekur dhe dy tė plagosur rėndė nga njė aksident nė Tropojė Vote_rcap 

Share
 

 Njė i vdekur dhe dy tė plagosur rėndė nga njė aksident nė Tropojė

Go down 
AuthorMessage
Toni

Toni

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

Njė i vdekur dhe dy tė plagosur rėndė nga njė aksident nė Tropojė Empty
PostSubject: Njė i vdekur dhe dy tė plagosur rėndė nga njė aksident nė Tropojė   Njė i vdekur dhe dy tė plagosur rėndė nga njė aksident nė Tropojė Icon_minitime07.08.08 16:17

Njė aksident i rėndė rrugor ka ndodhur sot nė mesditė nė qytetin e Tropojės. Makina nė tė cilėn udhėtonin pesė persona, ka dalė nga rruga duke rėnė poshtė 15 metra.
Sipas tė dhėnave tė policisė shqiptare njė grua e ka humbur jetėn, ndėrsa burri i saj dhe njė e afėrme e tyre janė nė gjendje kritike. Pėr fat tė mirė dy fėmijėt tė cilėt e pėrjetuan aksidentin kanė lėndime tė lehta.

Tė lėnduarit janė dėrguar menjėherė nė spitalin lokal tė Tropojės, mirėpo pėr shkak tė mungesės sė reanimatorit ėshtė kėrkuar njė helikopter pėr t’i dėrguar tė lėnduarit nė Tiranė ose Prishtinė.
Back to top Go down
View user profile
 
Njė i vdekur dhe dy tė plagosur rėndė nga njė aksident nė Tropojė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: