AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
March 2019
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Berisha: Rama tė jap llogari pėr fondet e dhuruara nga Qeveria

Go down 
AuthorMessage
Toni

Toni

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Berisha: Rama tė jap llogari pėr fondet e dhuruara nga Qeveria   07.08.08 16:17

Kryeministri Sali Berisha ka vijuar me akuza tė ashpra ndaj kreut socialist, Edi Rama. I gjendur nė Vorė pėr inaugurimin e njė shkolle 9-vjeēare, Berisha akuzoi Ramėn se ka abuzuar me fondet e Qeverisė.
“Edvin Rama tė dalė dhe tė tregojė se ku i ka ēuar fondet e qeverisė pėr 18 shkolla. Unė do tė marrė pjesė edhe nė inaugurimin e Sharrės, pasi ėshtė njė investim i qeverisė. Edvin Rama le tė vijė edhe atje”, tha Berisha teksa theksoi se Rama inauguron investime tė Qeverisė.

Duke komentuar edhe tragjedinė e Gėrdecit, shefi i ekzekutivit tha se “tė gjithė sė bashku pėrjetuam njė tragjedi tė tmerrshme. Hetim lidhur me kėtė ēėshtje do tė vijojnė nė qelizė tė saj. Hetimi i drejtė, ėshtė njė detyrim moral ndaj viktimave. Sot po inauguroj projekte nė Vorė e cila po rindėrtohet. Sė shpejti do tė inauguroj edhe rrugėt e Gėrdecit”.
Back to top Go down
View user profile
 
Berisha: Rama tė jap llogari pėr fondet e dhuruara nga Qeveria
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: