AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
March 2019
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Itali, vriten dy emigrantė shqiptarė

Go down 
AuthorMessage
Toni

Toni

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Itali, vriten dy emigrantė shqiptarė   07.08.08 16:16

Dy emigrantė shqiptarė kanė mbetur tė vdekur nė Caserta tė Italisė natėn e kaluar. Plot 30 plumba pistolete i kanė marrė jetėn Zyber Danit dhe Artur Kazanit.
Policia bėri tė ditur se ngjarja mund tė ketė ndodhur pėr larje hesapesh. Dyzetvjeēari Dani, dhe 36-vjeēari Kazani u qėlluan nga tė paktėn pesė persona, ndėrsa ishin ulur nė ambientet e jashtme tė njė klubi nė kėtė zonė.

36 vjeēari Kazani ishte i kėrkuar nga policia italiane pėr trafik droge. Njėri prej viktimave qė u qėllua nga personat me maskė, u gjet brenda lokalit, ndėrsa tjetri pak metra larg tij. Nė kėtė zonė, trafiku i drogės ishte i zotėruar nga afrikanėt. /start/
Back to top Go down
View user profile
 
Itali, vriten dy emigrantė shqiptarė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: