AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
March 2019
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Raund i ri i negociatave pėr emrin e Maqedonisė

Go down 
AuthorMessage
Toni

Toni

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Raund i ri i negociatave pėr emrin e Maqedonisė   07.08.08 16:15

Raundi i ri i negociatave pėr ēėshtjen e emrit kushtetues tė Maqedonisė pritet tė fillojė mė 14 dhe 15 gusht nė New York.
Me kėtė rast, ndėrmjetėsuesi Metthew Nimitz do zhvilloj takime me negociatorėt grek dhe maqedonas, Adamantis Vasilakis dhe Nikolla Dimitrov.

Nga zyra e Nimitzit njoftojnė se ndėrmjetėsuesi ėshtė nė pushim, por kthehet tė hėnėn e ardhshme.

Nuk pėrjashtohet mundėsia deri nė fund tė gushtit, ose fillim tė shtatorit, Nimitz ta vizitoj rajonin dhe tė ofroj propozim tė ri konkret pėr zgjidhjen e ēėshtjes sė emrit. /INA/
Back to top Go down
View user profile
 
Raund i ri i negociatave pėr emrin e Maqedonisė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: