AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
March 2019
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Opozita nė Mal tė Zi kėrkon debat mbi pavarėsinė e Kosovės

Go down 
AuthorMessage
Toni

Toni

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Opozita nė Mal tė Zi kėrkon debat mbi pavarėsinė e Kosovės   07.08.08 16:11

Qeveria e Malit tė Zi ndodhet pėrballė presioneve tė ndryshme politike pėr sa i pėrket vendimit pėr njohjen e Kosovės shtet tė pavarur dhe sovran.
Partitė politike tė shqiptarėve kėrkojnė qė vendimi pėr njohjen e Kosovės tė merret sa mė shpejt, partitė opozitare pro-serbe kėrkojnė debat parlamentar, kurse koalicioni qeverisės ėshtė shprehur se vendimi do tė merret me kohė dhe nėpėrmjet institucioneve shtetėrore tė Malit tė Zi. /rtk/
Back to top Go down
View user profile
 
Opozita nė Mal tė Zi kėrkon debat mbi pavarėsinė e Kosovės
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: