AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
March 2019
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Pėrleshje nė veri tė Mitrovicės

Go down 
AuthorMessage
Toni

Toni

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Pėrleshje nė veri tė Mitrovicės   05.08.08 21:24

Njė policė i UNMIK-ut, njė i ri shqiptarė dhe dy serbė janė lėnduar gjatė pėrleshjeve tė dhunshme qė shpėrthyen pas mesnatės nė pjesėn veriore tė Mitrovicės, konfirmoi polica.
Zėdhėnėsi i policisė sė Kosovės, Besim Hoti tha se dhuna shpėrtheu pasi njė grup prej 6 serbėsh sulmuan njė tė ri shqiptar nė lagjen e Boshnjakėve.

Sipas tij dhuna mė vonė ėshtė pėrhapur nė zonėn e tre rrokaqiejve qė banohet me popullatė tė pėrzier. “Njėsitė speciale tė policisė sė UNMIK-ut dhe policisė sė Kosovės, intervenuan pėr tė vėnė situatėn nėnė kontroll dhe kjo ėshtė arritur nė orėt e para tė mėngjesit “, pohoi Hoti.

Ai tha se pėrveē tė plagosurve janė dėmtuar edhe 8 vetura dhe tri lokale afariste. Sipas Hotit situate atje vazhdon tė jetė e tensionuar, ndėrsa policia i ka shtuar masat e sigurisė. /rtk/
Back to top Go down
View user profile
 
Pėrleshje nė veri tė Mitrovicės
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: