AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
April 2019
SunMonTueWedThuFriSat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
Fehmi Mujota, ministėr i Mbrojtjes Vote_lcapFehmi Mujota, ministėr i Mbrojtjes Voting_barFehmi Mujota, ministėr i Mbrojtjes Vote_rcap 
Toni (389)
Fehmi Mujota, ministėr i Mbrojtjes Vote_lcapFehmi Mujota, ministėr i Mbrojtjes Voting_barFehmi Mujota, ministėr i Mbrojtjes Vote_rcap 
Admin (85)
Fehmi Mujota, ministėr i Mbrojtjes Vote_lcapFehmi Mujota, ministėr i Mbrojtjes Voting_barFehmi Mujota, ministėr i Mbrojtjes Vote_rcap 
PLay3r-Bl@ck (1)
Fehmi Mujota, ministėr i Mbrojtjes Vote_lcapFehmi Mujota, ministėr i Mbrojtjes Voting_barFehmi Mujota, ministėr i Mbrojtjes Vote_rcap 
kasi-hack (1)
Fehmi Mujota, ministėr i Mbrojtjes Vote_lcapFehmi Mujota, ministėr i Mbrojtjes Voting_barFehmi Mujota, ministėr i Mbrojtjes Vote_rcap 
celi (1)
Fehmi Mujota, ministėr i Mbrojtjes Vote_lcapFehmi Mujota, ministėr i Mbrojtjes Voting_barFehmi Mujota, ministėr i Mbrojtjes Vote_rcap 
donaldi (1)
Fehmi Mujota, ministėr i Mbrojtjes Vote_lcapFehmi Mujota, ministėr i Mbrojtjes Voting_barFehmi Mujota, ministėr i Mbrojtjes Vote_rcap 
zyrtare (1)
Fehmi Mujota, ministėr i Mbrojtjes Vote_lcapFehmi Mujota, ministėr i Mbrojtjes Voting_barFehmi Mujota, ministėr i Mbrojtjes Vote_rcap 

Share
 

 Fehmi Mujota, ministėr i Mbrojtjes

Go down 
AuthorMessage
Toni

Toni

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

Fehmi Mujota, ministėr i Mbrojtjes Empty
PostSubject: Fehmi Mujota, ministėr i Mbrojtjes   Fehmi Mujota, ministėr i Mbrojtjes Icon_minitime05.08.08 21:23

Kryeministri i Republikės sė Kosovės, Hashim Thaēi, ka emėruar Fehmi Mujotėn ministėr tė Mbrojtjes, ndėrsa pritet qė sė shpejti tė bėhen edhe emėrimet tjera, pėrfshirė dhe shefin e shėrbimit tė zbulimit tė Kosovės, kanė thėnė tė hėnėn zyrtarė tė Qeverisė nė Prishtinė.
Mujota, 45-vjeē, qė vije nga radhėt e PDK-sė, pritet tė drejtojė Forcėn e Sigurisė sė Kosovės, forcė kjo qė sipas planit tė Ahtisaarit pritet t’i ketė 2.500 pjesėtarė tė armatosur lehtė dhe 800 rezervistė.
Back to top Go down
View user profile
 
Fehmi Mujota, ministėr i Mbrojtjes
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: