AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
March 2019
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 SHBA-tė zyrtarisht e pranojnė pasaportėn e Kosovės

Go down 
AuthorMessage
Toni

Toni

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: SHBA-tė zyrtarisht e pranojnė pasaportėn e Kosovės   05.08.08 21:21

Shtetet e Bashkuara tė Amerikės zyrtarisht e pranojnė pasaportėn e Kosovės si dokument valid dhe qė nga data 1 gusht kanė aprovuar vendosjen e vizave nė pasaportat e Kosovės pėr udhėtim nė SHBA., ėshtė njoftuar nė njė kumtesė shtypi nga Ambasada Amerikane nė Prishtinė.
Shtetet e Bashkuara tė Amerikės e pėrgėzojnė Qeverinė e Kosovės pėr dhėnien e pasaportės sė parė tė Kosovės me datėn 29 korrik, thuhet nė kumtesė. Aty shtohet se dokumentet e udhėtimit tė UNMIK-ut vlejnė ende gjer nė skadimin e afatit tė tyre.
Back to top Go down
View user profile
 
SHBA-tė zyrtarisht e pranojnė pasaportėn e Kosovės
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: