AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Van der Vaart nėnshkruan me Real Madridin

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Van der Vaart nėnshkruan me Real Madridin   04.08.08 8:59

Nė orėt e hershme tė mėngjesit tė sė hėnės, rreth orės 1:30, pėrfaqėsuesit e Realit dhe tė HSV-sė nė Londėr kanė pėrfunduar marrėveshjen pėr transferimin e Rafael van der Vaartit nė klubin mbretėror.
Gazeta gjermane Bild shkruan se aloja 25-vjeēar holandez nesėr do tė nėnshkruajė kontratėn pesėvjeēare, pas sė cilės klubi do t’ia paraqes atė publikut. Sot pasdite ai do tė pėrshėndetet me bashkėlojtarėt e tij nga Hamburgu.

Bild ka kuptuar se madridienėt nė fund janė pajtuar qė pėr holandezin tė paguajnė 13 milionė euro. Po ashtu Reali ėshtė obliguar se do tė paguaj edhe dy milionė euro shtesė nėse holandezi korr suksese, si nga ana e rezultateve ashtu edhe statistikore.

Me kėtė marrėveshje ėshtė realizuar dėshira e madhe e lojtarit. Dy ditė mė parė ai ka deklaruar se tė luaj nė Real ka qenė gjithmonė njė ėndėrr e tij
Back to top Go down
View user profile
 
Van der Vaart nėnshkruan me Real Madridin
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Real age health tips
» Real age Health tip: Lower your blood pressure.
» Real age: More health tips.
» Billy's Daughter to perform music by Billie Holiday
» Slim Smith 45s Selection!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: