AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Tė gjithė nė Real e presin Ronaldon

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Tė gjithė nė Real e presin Ronaldon   04.08.08 8:58

Veterani i Real Madridit, Michel Salgado, ka deklaruar se 'mbretėrit' janė nė pritje tė transferimit tė yllit tė Manchester United, Cristiano Ronaldo, sidomos tani pas lėndimit tė Wesley Sneijder.
"Ne lojtarėt nuk dimė asgjė pėr transferimin e Ronaldos. Ky ėshtė njė problem i cili i takon drejtorit sportiv dhe trajnerit. Ne jemi lojtarė dhe mendojmė vetėm pėr futbollin. Mirėpo, tani pas lėndimit tė Wesley Sneijder mendoj se skuadra duhet tė bėjė tentativa mė tė mėdha".

"Tė gjithė e njohim Cristiano Ronaldon, ai ėshtė njė lojtar i shkėlqyer dhe tė gjithėve do tė na pėlqente transferimi i tij".

"Mendoj se duhet biseduar me drejtuesit e United pėr kėtė gjė, sepse ai ėshtė njė lojtar shumė i rėndėsishėm pėr ata. Por nėse Cristiano Ronaldo vjen te Real Madrid, bashkėlojtarėt do ta mirėpresin atė", ka thėnė Salgado
Back to top Go down
View user profile
 
Tė gjithė nė Real e presin Ronaldon
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Real age health tips
» Real age Health tip: Lower your blood pressure.
» Real age: More health tips.
» Billy's Daughter to perform music by Billie Holiday
» Slim Smith 45s Selection!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: