AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Ronaldinho: Barcelona ka qenė njė ankth

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Ronaldinho: Barcelona ka qenė njė ankth   04.08.08 8:58

Pėrforcimi mė i madh i Milanit gjatė afatit kalimtar nė vijim, Ronaldinho, ka thėnė pėr "La Gazzetta dello Sport" se pesė muajt e fundit kanė qenė “periudha mė e keqe nė jetėn e tij”, duke kujtuar episodet e fundit nė ekipin e Barcelonės.
Ronaldinho ka pasur njė sezon shumė tė keq, kryesisht pėr shkak tė lėndimeve tė shpeshta. Si pasojė e tyre e ka humbur vendin nė ekip, dhe pėr kėtė ėshtė fjalosur me trajnerin, qė nė fund t’i shitet Milanit i cili planifikon ta kthejė atė nė formė.

Pjesėtari i kombėtares braziliane aktualisht gjendet nė stėrvitjet e kampionit tė pesėfishtė botėror nė prag tė Lojėrave Olimpike nė Pekin, derisa nė Milan presin qė nė sezonin e radhės Ronaldinho do t’u ndihmojė tė kthejnė titullin nė San Siro.
Back to top Go down
View user profile
 
Ronaldinho: Barcelona ka qenė njė ankth
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Jarle Bernhoft
» 2010.10.23. - Barcelona, Spain
» We're in Barcelona - 2016-09-23 (RINA)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: